Social media marketing

Home / Social media marketing

Marketing w social mediach

Ostatnie lata przyniosły spektakularny rozkwit mediów społecznościowych

Facebook, Twitter, Google+, Pinterest

to podstawowe cztery obszary w których musi się znaleźć Twoja firma. Planujemy, monitorujemy, kreujemy i działamy w Social Mediach, zapewniając kompleksową obsługę. Zajmujemy się zarówno tworzeniem strategii marki, jak i bieżącą obsługą profilów.

Pomożemy Twojej firmie efektywnie wykorzystać media społecznościowe

 • Kanały i profile społecznościowe

  Posiadanie własnego kanału na Youtube, profilu na Facebook-u, Google+ czy dla sfery B2B - LinkedIn i Gloden Line, staje się koniecznością. Social Media, jako miejsce promocji i kreowania wizerunku marki, stały się niezwykle istotne w działaniach z zakresu ePR.

 • Analiza potrzeb i preferencji

  Wykorzystywanie mediów społecznościowych, do celów promocyjnych, jest trudnym zadaniem. Trzeba pozyskać użytkowników, zbadać i ocenić ich preferencje oraz oczekiwania względem marki, produktów i usług. Dlatego zanim podejmie się działania promocyjne, należy przeprowadzić szeroką i dokładną analizę.

 • Precyzja działania

  Aktywność w ramach Social Media dla wielu gałęzi ecommerce stała się niezbędnym elementem, którego nie można pomijać. Pamiętać jednakże należy, iż każda działalność w sferze społecznościowej powinna być ściśle określona i indywidualnie przygotowana do konkretnego projektu.

 • Adaptacja i optymalizacja

  Sfera mediów społecznościowych jest niezwykle zmienna. Częste aktualizację serwisów, nowe trendy jak i nowe platformy społecznościowe wymagacją ciągłej uwagi, adaptacji i optymalizacji.

Sferę social marketingu warto uzupełniać działaniami ePR i marketingiem w wyszukiwarce PPC

Dowiedz się już dziś jak możemy pomóc

Kontakt

Masz pytania ? Wyślij nam wiadomość.